Valymo šluostės
Valymo šluostės Raypath – tai namų valymas be cheminių buities priemonių, pirštinių, sudirgusios odos ir kvėpavimo takų.
Mikropluoštas ir nanosidabro technologija
Valymo šluostės yra sudarytos iš 20 mikrometrų storumo mikropluošto, o jų struktūra yra panaši į žmogaus plauko struktūrą. Tai reiškia, kad jo profilyje yra griovelis, į kurį patekę nešvarumai jau nebesugrįžta atgal ant valomo paviršiaus. Skalbimo metu nešvarumai iš griovelių labai lengvai pašalinami ir pluoštas išlieka švarus. Naudojant pluošto paviršius yra šiek tiek pažeidžiamas, pluoštas atsiveria, tačiau tuo pat metu nepakeičia savo struktūros, todėl jo galimybės sugerti nešvarumus dar padidėja. Pluoštas geba sugerti net nemalonius kvapus. Sidabro nanodalelės, patekusios į pluoštą, įgyja ir ryškių bakteriostatinių savybių. Jos gali lengvai sunaikinti šimtus rūšių ligas sukeliančių virusų, grybelių ir kitų mikroorganizmų.
Pluošto veikimo veiksmingumas buvo matomas net po keliasdešimties skalbimų.
Valymo šluostės su NanoSilver Technology ir buitinės chemijos priemonės – palyginkime!
Siekiant įrodyti NanoSilver Technology sistemų gebėjimą pašalinti nuo paviršiaus įvairius nešvarumus, kurie yra įvairių bakterijų, grybelių bei mielių židiniai, Jogailaičių universiteto Collegium Medicum bei Krokuvos ekonomikos universiteto Prekių apskaitos katedroje buvo atlikti modeliniai laboratoriniai testai. Remiantis šiais testais padarytos išvados, kad NanoSilver Technology sistemos veiksmingumas prilygsta testuotų cheminių priemonių veiksmingumui, o kai kuriais atvejais yra netgi didesnis.
Produktai turi Visuomeninio sveikatos instituto ir Nacionalinio higienos instituto sertifikatus, kurie yra pripažįstami Europos Sąjungos šalyse. Testai buvo atlikti ant dviejų dažniausiai pasitaikančių paviršių: plastiko ir keramikos. Plastiko paviršius imitavo stało paviršių arba virtuvės stalviršį, keraminis paviršius – tai plytelės, porcelianas, stiklas, santechninė keramika ir pan.
Paviršius buvo padengtas dirbtiniais nešvarumais, kuriuos sudarė dulkių, suodžių, anglies dulkių, silikatų mišinys ir riebalų sluoksnis. Įprastai nešvarumams valyti buvo naudojama medvilninė pašluostė, sudrėkinta vandens ir cheminės valymo priemonės, skirtos paviršiams valyti, skiedinyje. Buvo panaudotos trys dažniausiai naudojamos skirtingų gamintojų cheminės valymo priemonės.
Nuvalius paviršius cheminėmis valymo priemonėmis ir NanoSilver Technology valikliais stebėtas bakterijų, mielių ir grybelių kiekis šluostės mikropluošto struktūra sukaupia savyje dulkių, mikroorganizmų, riebalų bei kitų nešvarumų ir neleidžia jiems patekti atgal ant valomo paviršiaus. Naudojant šluostes pluošto paviršius tampa šiurkštus, dėl to padidėja jo sugeriamosios savybės šluostės pakaitalo atitikmuo taikant tradicinius valymo metodus, kai naudojamos cheminės valymo priemonės, gali būti virtuvinė kempinėlė. Šiurkščiojoje kempinėlės dalyje pluoštų tinklas yra labai tankus ir perpintas šveičiamąja medžiaga, kurios užduotis yra suardyti purvą.
Taigi kempinėlė gali sulaikyti nešvarumus savo tankioje struktūroje, tačiau tie nešvarumai išlieka pluošto paviršiuje ir valymo metu vėl patenka ant valomo paviršiaus. Purvą labai sunku pašalinti nuo pluošto, dėl to greitai dauginasi bakterijos, grybai ir kitokie mikroorganizmai. Be to, medžiaga kartais tampa trapi, praranda savo lankstumą ir suyra.