Paviršių poliravimas

Paviršių poliravimas ir blizginimas nenaudojant jokių cheminių medžiagų. Unikalus Raypath audinys Sunbeam.

pavirsiu poliravimas; pavirsiu blizginimas; poliravimas; blizganti vonia

Audiniai Sunbeam įvairių paviršių poliravimui

Audiniai Sunbeam dėl ypač tankios pluošto struktūros pasižymi ypatingomis sugeriamosiomis savybėmis. Pašalina vandens ir emulsijos likučius, kurie susidaro panaudojus baltą ir rausvą medžiagą. Išblizgina valomą paviršių. Ja labai lengvai galima išblizginti pačius įvairiausius paviršius – langus, veidrodžius, vandens maišytuvus, baldus, keramiką, indus, baldų priedus, automobilių kėbulus, RTV ir audio- videoįrenginius bei optinius prietaisus.


Tinka akiniams, fotoaparatų ir kamerų objektyvams, išmaniųjų telefonų ekranams, kompiuterių monitoriams, žiūronams, CD ir pan. valyti. Rekomenduojama naudoti sausą arba lengvai sudrėkintą Sunbeam Optic. Sunbeam Duo yra sudarytas iš dviejų skirtingų spalvų audinių, nors šiuo atveju spalva neturi jokios įtakos jų poveikiui, yra tik tam, kad būtų lengviau juos vieną nuo kito atskirti. Vieną iš valiklių rekomenduojama naudoti virtuvėje, o kitą voniai ir likusiai namų daliai valyti.


Sunbeam XXL dėl jo puikių sugeriamųjų savybių ir dydžio galima naudoti kaip rankšluostį kūnui šluostyti (kelionėje, baseine, sveikatingumo, sporto centruose ir pan.). Taip pat kaip rankšluostį plaukams džiovinti, rankšluostį vaikams arba asmenims, kurių jautri oda. Jį taip pat galima naudoti įvairių rūšių grindims blizginti, automobilių kėbulams valyti ir blizginti arba naminių gyvūnų kailiui džiovinti.

pavirsiu poliravimas

Naudojimas

Sunbeam rekomenduojama naudoti sausą arba sudrėkintą (drėgnas geriau sugeria), renkant juo vandenį, likusį ant valomo paviršiaus panaudojus baltą arba kreminę medžiagą. Valymo metu reikia nuolat skalauti švariame vandenyje, esant dideliam purvui galima naudoti antibakterinį muilą NanoSilver. Panaudotus valiklius reikia skalbti rankomis antibakteriniu muilu NanoSilver arba automatinėje skalbyklėje iki 60 °C temperatūroje, naudojant bet kokias skalbimo priemones be minkštiklių. Vengti intensyvaus džiovinimo bei nedžiovinti automatinėse džiovyklėse arba ant šildytuvų.