Kaip susitvarkyti namus Kalėdoms?

Kalėdos – nuostabiausias metų laikas, kuomet sulaukiame gausos svečių. Tačiau pasiruošimas Kalėdoms gali būti tikras iššūkis!

Laukia ne tik vaišių ruoša, bet ir namų tvarkymasis. Čia rasite trumpus patarimus, į ką būtina atkreipti dėmesį, kad tvarkymasis taptų greitesnis ir lengvesnis.

Paverskite tvarkymąsi malonumu su Raypath šluostėmis.

Kreminė pirštinė skirta medinių ir odinių baldų priežiūrai. Puikiai atnaujins odinius baldus, suteiks jiems ryškumo ir naujumo įspūdį. Mediniai baldai blizgės kaip nupoliruoti. Ši pirštinė dirba katu su Sunbeam audiniu. Taip pat ši pirštinė puikiai tiks elektronikos valymui, žvakidžių ar rėmelių valymui.

Balta pirštinė vienu sudrėkinimu nuvalo net 100 kv.m. ploto NEPERNEŠDAMA purvo ant kitų paviršių! Puikiai išvalys orkaitę, židinį, gartraukį, plyteles, čiaupus ir visus kitus paviršius, kurie nebijo vandens.

Balta universali pirštinė ir Sunbeam

Balta NOVA pirštinė tik vandens pagalba išvalo senas dėmes iš minkštų baldų ir kilimų. Puikiai tiks kaip sugertukas papylus skysčių. Ši pirštinė – jūsų namų gelbėtoja, jeigu svečiai papiltų vyno ant kilimo ar baldų 🙂

Balta NOVA pirštinė

Balta MINI šluostė – tai nuostabus indų plovimo pojūtis be indų ploviklio. Idealiai pašalins net senas rudas dėmes nuo lėkščių, išblizgins taures bei stalo įrankius. Puikiai pašalina kvapus nuo indų, t.y. jeigu prieš tai lėkštutėje buvo česnakas ar svogūnas, perbraukus mini šluoste, pašalinamas specifinis kvapas ir galima į lėkštę dėti kitą maistą.

Balta mini šluostė universali – tinka ir greitam virtuvės tvarkymui

Su Ekspresas langams langų valymas bus greitas ir paprastas. Vienu sudrėkinimu galima nuvalyti iki 20 standartinio dydžio langų. Nereikia naudoti langų skysčio. Nepalieka drūžių.

Paprastas ir greitas langų valymas su langų ekspresu ir Sunbeam

NORITE PAMATYTI TAI SAVO NAMUOSE ARBA TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *