Ekologiški valikliai

Ekologiški valikliai tampa vis dažnesniu pasirinkimu tiems, kam rūpi ne tik sveikata, bet ir gamta. Įprastinės buitinės chemijos priemonės pasižymi toksiškumu, jų negalima išpilti į aplinką, tačiau visi suprantame, kad tvarkantis namus, šios valymo priemonės ir jose esančios cheminės medžiagos, kartu su nuplaunamu vandeniu patenka į kanalizaciją ir, deja, valymo įrenginiuose nėra išvalomos, todėl patenka į mūsų upes ir ežerus, kaupiasi gamtoje, mažina vertingų žuvų populiacijas.

Ekologiškos valymo priemonės šiuo metu gali būti randamos visuose prekybos centruose ar specializuotose parduotuvėse. Tačiau ar tikrai jos visos yra nekenkiančios aplinkai? Neretai po etikete slepiasi sudėtis, kurioje gausu stabilizatorių, konservantų ir kvapiklių.

ekologiski valikliai; ekologiskos valymo priemones; ekologiska buitine chemija

Raypath NanoSilver Technology – tai unikalios valymo priemonės išskirtinai naudojančios tik VANDENĮ, todėl tausoja aplinką, jos neteršia. Būkime tuo pokyčiu, kurį norime matyti pasaulyje. Prisidėkime prie gamtos tausojimo kiekvienas, keisdami savo įpročius. Namų valymas gali būti KITOKS – draugiškas aplinkai ir Jums.