Baldų valymas dažnai reikalauja atsargios priežiūros. Pageidautina, kad valymo priemonės būtų neagresyvios, nepažeistų lakuotų paviršių, odos, medienos ir kt. Buitinės chemijos priemonės dažnai būna netinkamas pasirinkimas, nes baldų paviršiuje palieka detergentų (valiklio liekamųjų cheminių medžiagų), kurie ne tik gadina baldus, bet ir kenkia mūsų sveikatai.

Raypath mikropluošto šluostė Nova (kreminė ir balta dryžuota medžiaga) yra puikus pasirinkimas, kai svarstome, kuo valyti baldus. Kreminė medžiaga veikia panašiu principu kaip ir balta. Tačiau pluoštų tankumas yra kiek mažesnis, todėl sugeria mažiau vandens ir galima geriau išgręžti. Kreminė mikropluošto šluostė naudojama sudrėkinta, idealiai tinka valyti paviršius, kuriuos per didelis vandens kiekis gali apgadinti.

baldu valymas; sluota grindims plauti; valymo priemones

Ja galima valyti visų rūšių minkštų baldų komplektus (medžiaginiais, odos, dirbtinės odos ir pan. apmušalais). Taip pat visų rūšių baldus, medines grindis, duris, parketus, kamštinį paviršių, marmurą, muzikos instrumentus, automobilių salonus, šviestuvus, bižuteriją, buitinę elektroniką (televizorius, radijo imtuvus, mobiliuosius telefonus, kompiuterius, klaviatūras ir pan.), gyvus arba dirbtinius augalus.

NAUDOJIMAS

Šluostes prieš naudojimą būtina gerai sušlapinti ir išgręžti, po to apvaliais judesiais nubraukti riebalus ir purvą, o susidariusią emulsiją pašalinti drėgnu arba sausu Sunbeamu. Po valymo šluostes reikia išskalauti švariame vandenyje, esant dideliam purvui galima panaudoti antibakterinį muilą. Panaudotas šluostes skalbti rankomis antibakteriniu muilu NanoSilver arba automatinėje skalbyklėje iki 60 °C temperatūroje, naudojant bet kokias skalbimo priemones, nenaudoti skalavimo skysčio su minkštikliais. Vengti intensyvaus džiovinimo automatinėse džiovyklėse arba ant šildytuvų.

baldu valymas; mikropluosto sluostes; mikrofibros pluoste; mikropluostas; grindu sluoste