Valymo priemonės

Valymo priemonės apima itin platų spektrą įvairių valiklių, skirtų virtuvės baldams ir įrangai, vonios kambariui, grindims, ar valymo priemonės langams ir t.t.

Dažna šeimininkė norėdama savo namuose palaikyti nepriekaištingą švarą, prisiperka skirtingų rūšių valiklių, įvairiausių kempinių, šluosčių, pirštinių ir t.t. Kai mes perkame po vieną daiktą, nesusimąstome, kokia bendra šių produktų suma, o dažnai ji gali siekti ir keliasdešimt eurų per mėnesį.

Dažnai tenka pirkti itin specifinius valiklius, pvz. orkaitėms ar lakuotiems baldams, židinio durelėms, ar nutikus nenumatytiems įvykiams, tarkim vaikams išpiešus sienas. Tokie specifiniai valikliai kaip taisyklė būna neišnaudojami, stovi ilgą laiką lentynoje, sugenda, juos tenka išmesti, todėl kaina dar labiau išauga.

Raypath valymo sistemai suteikiama 18 mėnesių garantija. Viena šluoste jūs galite išvalyti itin platų spektrą įvairiausių paviršių. Skaičiuojant namų biudžetą ir išlaidas buitinės chemijos prekėms, vienkartinis investavimas yra atsiperkantis ilgalaikėje perspektyvoje. Be to, šluostės kuo puikiausiai valo ir su šaltu vandeniu.

valymo priemoniu kaina; valymo priemones; ekologiskos valymo priemones; ekologiski valikliai

Tvarkydamiesi savo namus, automobilį ar biurą su Raypath valymo sistema, jūs tausojate ir gamtos išteklius. Juk valikliui pagaminti bei jį supilstyti reikia naftos, vandens ir kitų medžiagų.