Nešvarumų valymas

Nešvarumų valymas nuo įvairių paviršių naudojant tik Raypath šluostę ir vandenį. Be papildomų buitinės chemijos priemonių.

Balta Raypath medžiaga

Suskaldo nešvarumus ir riebalus į daleles, kurios susilieja su vandeniu į emulsiją, kuri vėliau yra pašalinama Sunbeam audiniu. Balta medžiaga naudojama gausiai sudrėkinta, tai reiškia – skirta paviršiams, kuriems vanduo nedaro neigiamos įtakos, – langai, durys, kieta grindų danga, plytelės, vonios, praustuvai ir kita santechnika, vandens maišytuvai, stikliniai paviršiai, viryklės, garų rinktuvai, virtuvinės kriauklės, stalviršiai, indai, kėbulai ir automobilių ratų diskai ir pan. Puikiausiai sugeria nemalonius kvapus, todėl idealiai tinka šaldytuvams ir mikrobangų krosnelėms valyti, kurių nepatariama valyti cheminėmis priemonėmis. Ja taip pat galima išvalyti įvairias kilimų, apmušalų, drabužių ir avalynės dėmes. Langams valyti yra skirtas Express langams. Vandenį nuo stiklo paviršiaus reikia nutraukti specialiu valytuvu, kurį po kiekvieno nubraukimo reikia nudžiovinti Sunbeam audiniu. Juo taip pat galima pašalinti vandens ir purvo likučius nuo langų rėmų.

nesvarumu valymas; namu valymas; namu tvarkymas; ekologiskas valiklis; ekologiska buitine chemija

Naudojimas

Šluostes prieš naudojimą būtina gerai sušlapinti ir išgręžti, po to apvaliais judesiais nubraukti riebalus ir purvą, o susidariusią emulsiją pašalinti drėgnu arba sausu Sunbeamu. Po valymo šluostes reikia išskalauti švariame vandenyje, esant dideliam purvui galima panaudoti antibakterinį muilą. Panaudotas šluostes skalbti rankomis antibakteriniu muilu NanoSilver arba automatinėje skalbyklėje iki 60 °C temperatūroje, naudojant bet kokias skalbimo priemones, nenaudoti skalavimo skysčio su minkštikliais. Vengti intensyvaus džiovinimo automatinėse džiovyklėse arba ant šildytuvų.

nesvarumu valymas; greitas namu valymas; duso valymas; vonios kambario valymas