Alergija cheminėms medžiagoms

Alergija cheminėms medžiagoms gali pasireikšti odos sudirginimu, paraudimu, niežėjimu, čiauduliu ir kitais nemaloniais pojūčiais.

Buityje naudojamos valymo priemonės yra bene dažniausia tokios alergijos, ar bent jau jautrumo cheminėms medžiagoms, priežastis. Ji gali pasireikšti bet kuriuo gyvenimo periodu, jeigu naudojate valiklį su agresyviomis cheminėmis medžiagomis, kurių valikliuose būna per kelias dešimtis.

alergija cheminems medziagoms; alergija valikliams

Taigi, cheminės valymo priemonės, kurių svarbiausia užduotis yra saugoti sveikatą pašalinant iš aplinkos, kurioje gyvenama, nešvarumus, dulkes ir ligas sukeliančius mikroorganizmus, dažnai daro didesnę žalą negu pats purvas.

NanoSilver Technology pagrindu pagamintos šluostės valo tik vandeniu be jokių cheminių medžiagų, o sidabras užtikrina paviršių dezinfekavimą, kuris yra visiškai neutralus ir nesukelia šalutinių neigiamų reakcijų jūsų sveikatos atžvilgiu.

Cheminės medžiagos nebūtinai gali sukelti alergiją. Iritacinis (dirginantis) dermatitas, kuris nėra laikomas alerginės kilmės, gali atsirasti bet kuriam žmogui tuomet, kai jo oda buvo kontakte ir veikiama dideliu dirginančios medžiagos kiekiu (pvz., skalbimo miltelių, valiklių, kvapiklių ir pan.)

Reikėtų paminėti, kad kontaktinė alergija paprastai negali atsirasti vos vieną kartą atsidūrus kontakte su alergenu. Pasitaiko, kad net kelerius metus naudojant tas pačias priemones, nepastebima jokia reakcija. Kvėpavimo takų alergija (čiaudulys, sloga, švokštimas ar dusulys) taip pat pasireiškia būnant aplinkoje, kurioje yra alergeno dalelių, po dažnai ilgamečio ir pasikartojančio kontakto su kokia nors chemine medžiaga, dažniausiai darbo vietoje.